Лицар без коня
Іронічна комедія
20 апреля 2024
11:00
100
О событии

Ця історія сталася в одному королівстві із Лицарем без Коня. А хіба не у кожного Лицаря має бути свій Кінь? Ваша правда! Але саме у нашого Лицаря його не було, через що він був дуже нещасливий. Ось так і блукають наші герої у пошуках один одного, зустрічаючи на своєму шляху найдивніших жителів королівства.

Чи зустріне Кінь Лицаря, а Лицар Коня? Чи доля вирішить все зовсім інакше? Ось на ці питання глядач і отримає відповідь при перегляді вистави!

Казка піднімає відвічне питання мрії та надії, від яких ні в якому разі не слід відмовлятися, адже все наше життя ґрунтується на тому, чого ми так бажаємо і прагнемо всім своїм серцем, аби стати щасливими.

Також вистава ставить перед собою завдання відродити той самий відомий нам образ Лицаря на Коні, образ героя, який так потрібен сьогодні нашій країні.

Образом вистави стає поламана шахова дошка, яка стає метафорою нашого не менш розколотого світу, на полях якого відбувається чергова воєнна партія.

Вистава у готичному стилі під вальсові мотиви казкової та містичної лицарської епохи, іронічно обігрує стереотипи вже сучасного суспільства через призму ліричної комедії.

Автор - Марти Гусньовської
Режисер - постановник Єгор Стогодюк
Художник - постановник Ольга Демченко

Галерея
Купить можно
Онлайн

нажав на кнопку «КУПИТЬ», вы можете выбрать нужный вам билет и оплатить их через VISA \ MasterCard

Электронный билет придет на указанную вами почту

Кассы

можно приобрести в любой кассе Виннице. Кассиры помогут вам выбрать лучшие места.

Список касс можете посмотреть в разделе Кассы

Доставка

мы доставляем билеты в пределах города Винницы