Володимир Гришко
Сильні люди
07 May 2023
19:00
330-630
О событии

Велика війна, що прийшла в наше життя, не лише змінює долі людей, а й несподіваним чином впливає на мистецтво Нації, її фільми, пісні, книги та живописні полотна.

Пісня «Сильні люди», яка дала ім'я новому проекту Ігоря Мізраха та Володимира Гришка, народилася у дні тривог та випробувань, і дуже по-українські переплела найніжнішу ноту людського серця та карбовану мужність репу.

Представляти авторів широкої аудиторії немає потреби. Гришко протягом десятиліть гастролював світом, підкорив провідні оперні сцени Землі і давно здобув визнання критиків і захоплене кохання мільйонів слухачів. 

Коли почалася війна, він відмовився від пропозицій перечекати її в Європі і залишився на Батьківщині, прагнучі розділити з нею боротьбу та перемогу.

Ігор Мізрах ніколи не співав в опері, але у передвоєнні роки був яскравим порушником спокою в середовищі київського бомонда, поєднував кар'єру поп-зірки з політичною діяльністю та журналістикою та підкорив багатомільйонну аудиторію неперевершеними хітами "Холодно" та "Повнолуння".

Війну Мізрах зустрів красиво і відважно, відзначився у боях під Києвом, створив гуманітарний хаб, випустив дві дивовижні за виразністю книги та заспівав українською, впевнено надавши своїй ліричній інтонації національного колориту.

Те, що такі різні люди, як Гришко та Мізрах, виступають в одному пісенному проекті, зовсім не дивно. 

Вони співали дуетом і раніше, але велика війна надала співдружності виконавців особливо виразні риси, збагативши його нотами мужності та віри в себе і свій народ.

Навіть найвибагливіші слухачі не звинувачують пісню в еклектиці чи зазіханні на класику. 

Якби Михайло Старицький та Микола Лисенко жили сьогодні, вони теж не стояли б осторонь народної війни і знаходили б нові форми, щоб висловити важке і прекрасне українське сьогодення. 

«Ніч така місячна» і написаний Ігорем Мізрахом реп доповнюють один одного гармонійно і переконливо, демонструючи єдність вічності й сучасної воєнної доби. 

У цьому сенсі і пісня, і весь проект Мізраха-Гришка схожі на гарну українську жінку, що одягла військовий камуфляж.

Колиска добра та краси, у годину випробувань наша країна стала прикладом красивої мужності та військової звитяги, захистила право людства на свободу та мирне майбутнє.

Саме це кожною своєю нотою висловлює творчий проект «Сильні люди», який представили співвітчизникам Ігор Мізрах та Володимир Гришко .
 

Галерея
Купить можно
Онлайн

нажав на кнопку «КУПИТЬ», вы можете выбрать нужный вам билет и оплатить их через VISA \ MasterCard

Электронный билет придет на указанную вами почту

Кассы

можно приобрести в любой кассе Виннице. Кассиры помогут вам выбрать лучшие места.

Список касс можете посмотреть в разделе Кассы

Доставка

мы доставляем билеты в пределах города Винницы